Nordhorn’da 40 Yıllık Film Prodüksiyonu

RKW, Akrabalar İçin Site Açılışıyla Yıldönümünü Kutladı

Nordhorn’da 40 Yıllık Film Prodüksiyonu

Frankenthal (Almanya), 04 Haziran 2019 – 25 Mayıs 2019’da Nordhorn’daki RKW Sitesi, çalışanlar ve aileleri için düzenlenen 40. yılını kutladı. Yaklaşık 150 çalışanı olan plastik filmler için üretim sahası, yaklaşık 500 misafir için fabrika kapılarını açtı ve yıldönümünü kutladı. RKW Nordhorn 1979’da kuruldu ve 2002’den beri RKW Grubunun bir parçası.

1979 yılında AOE Plastic GmbH olarak kurulan RKW Nordhorn, bugün plastik filmler için son teknoloji bir üretim sitesidir. Site, başından beri ulaşım güvenliği için filmler üretmektedir. 90’lı yılların başında hijyen makaleleri için filmler eklendi. O zamandan beri çok şey değişti. Örneğin, ürünler daha ince, daha dayanıklı ve daha sürdürülebilir hale geliyor.

Sitenin 150 çalışanı, yılda yaklaşık 25.000 ton polietilen ve polipropilen işlemektedir. Plastik filmler daha sonra müşteriler tarafından örneğin kadınsı bakım ürünlerinde, çocuk bezlerinde veya diğer bebek bakım ürünlerinde işlenir veya doğrudan palet ve nakliye koruması olarak kullanılır. RKW Nordhorn, bölgenin en çok satan tesislerinden biridir ve ayrıca plastik işleme endüstrisinin bölgesel bir birliği olan “Ems-Achse” plastik ağının bir parçasıdır.

Çalışanların akrabaları, böyle bir plastik filmin nasıl yapıldığını canlı olarak görme şansını buldu: 25 Mayıs’taki yıldönümü kutlaması için, yaklaşık 500 ziyaretçi için kapılar her gün açıldı; iş yeri ve üretim alanı. RKW çalışanları, ziyaretçilere Site üzerinden güvenli alanda rehberlik etmiş ve bir miktar azaltılmış ancak gerçekçi üretim göstermiştir. Daha sonra, konuklar barbekü büfesinde kendilerini güçlendirebildiler. Çocuklar, yaşam dolu şatoda ve diğer küçük turistik mekanlarda eğlendiler. RKW Nordhorn’un 40. yıldönümünün gereğince kutlandığı başarılı bir gündü.

“Ziyaretçiler, üretim süreçleri hakkında daha fazla bilgi edinmekle çok ilgilendiler. Gönüllü etkinlik yardımcılarımızın taahhüdü sayesinde plastik dünyasına heyecan verici bir bakış attılar. RKW Nordhorn’un Genel Müdürü Nande van Aken dedi.

RKW hakkında daha fazla bilgi için, lütfen ziyaret edin: www.rkw-group.com .

 

RKW Grubu

RKW Group, Almanya’nın Frankenthal kentinde bulunan ve dünyanın önde gelen mükemmel film çözümleri üreticilerinden biri olan aile tarafından işletilen bağımsız bir şirkettir. RKW, hijyen ve tarımsal filmler, içecek endüstrisi için filmler ve toz halindeki ürünler için ambalajlama alanlarında pazar lideridir. Ayrıca, tıbbi uygulamalar için, kimya ve dönüşüm endüstrileri ile inşaat sektörü için filmler ve dokusuz malzemeler üretmektedir. RKW’nin sürdürülebilir filmleri, müşterilerinin dünyanın her yerindeki tüketicilerin günlük yaşamını iyileştirmelerini sağlar.

2018 mali yılında RKW toplam 878 milyon Avro satış gerçekleştirmiştir. Yaklaşık 3.000 çalışan, dünya genelinde 20 noktada 367.000 ton plastik malzeme işliyor. 1957 yılında kurulan şirket “Mükemmellik önemli olduğunda” sloganına uygun olarak kalite ve hizmet açısından üstün performans sunar. Saygı ve güvenilirlik, RKW’nin temel değerleridir ve şirketin başarısının temelini oluşturur.

Basın İletişim

RKW ACE SA.
Patricia Featherstone
Pazarlama ve İletişim Direktörü, Hijyen ve Endüstriyel Bölüm
Rue de Renory, 499
4030 Liège / Belçika
T +32 4 349 86 65
patricia.featherstone@rkw-group.com

nicheprojecttechnology

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

professional college essay writers
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?