RENOLIT ve RKW: Mülkiyet yapısının yeniden düzenlenmesi tamamlandı

RENOLIT ve RKW: Mülkiyet yapısının yeniden düzenlenmesi tamamlandı

Frankenthal / Worms, 7 Ekim 2019 – JM Holding GmbH’nin ve dolayısıyla RENOLIT SE ve RKW SE’nin mülkiyet yapısındaki bir değişiklik anlaşmasının ardından , yeniden yapılandırma süreci tamamlanmıştır. Mülkiyet yapısının yeniden düzenlenmesi Temmuz ayında sözleşmeden imzalandıktan sonra, aile sahipleri arasındaki yeniden dağıtım 1 Ekim 2019’da yürürlüğe girmiştir.

Yeniden yapılanmanın tamamlanmasının ardından, Fischer ve Lang / Helms ailesi üyeleri JM Holding GmbH ve dolayısıyla RENOLIT SE’deki tüm hisseleri alırken, Müller ve de Alvear ailesi üyeleri RKW SE’deki hisselerin% 100’ünü aldı . Beklendiği gibi, karşılık gelen güven karşıtı komisyonların yeniden düzenlemesi için gerekli onay olumlu çıktı.

Anja Fischer, Christiane Helms ve Andreas Lang, “Bu önemli kursa RENOLIT SE’yi ayarladığımızdan ve sahiplerinin üretim değişikliklerini tamamladığımızdan, böylece şirketin uzun vadeli gelişimini aile mülkiyeti kapsamında sağladığımız için mutluyuz ” dedi. Her iki hissedar ailelerinin temsilcileri.

“Yeni sahiplik yapısı için en iyi koşulları sunuyor eminiz RKW gelişiminde bir sonraki adım atmaya,” Hansjakob Müller adına diyor RKW ‘nın sermaye aileleri. İşlemin diğer detayları, özellikle de ayar değeri, henüz açıklanmadı.

Şirketler
RENOLIT SE

RENOLIT Grup yüksek kaliteli filmler, levhalar ve diğer plastik ürünlere yönelik dünya çapında aktif uzmandır. 20’den fazla ülkede 30’dan fazla lokasyonuyla ve 2018 mali yılında 1.031 milyar Euro’luk satışıyla Worms / Almanya’da bulunan şirket, dünyanın önde gelen plastik işlemcilerinden biridir. 4.700’den fazla çalışan, şirketin 70 artı yıllık bilgi birikimini daha da geliştirmek için çalışmaktadır.

www.renolit.com | Twitter | Facebook | LinkedIn

RENOLIT SE
Horchheimer Straße 50
67547 Worms / Almanya

İrtibat kişiniz:
Anne-Kathrin Mugrauer
Kurumsal İletişim
Telefon: + 49.6241.303.1175
anne-kathrin.mugrauer@renolit.com

RKW SE
RKW Grubu bağımsız, aile şirketi ve mükemmel film çözümleri, dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir. RKW , hijyen ve tarımsal filmler, içecek endüstrisi için filmler ve toz halindeki ürünler için ambalajlama alanlarında pazar lideridir. Ayrıca, tıbbi uygulamalar için, kimya ve dönüşüm endüstrileri ile inşaat sektörü için filmler ve dokusuz malzemeler üretmektedir. 2018 mali yılında RKW toplam 878 milyon Avro satış gerçekleştirmiştir. Yaklaşık 3 bin çalışan, dünya genelinde 20 noktada 367.000 ton plastik malzeme işliyor.

www.rkw-group.com | LinkedIn | XING | Facebook

RKW SE
Nachtweideweg 1-7
67227 Frankenthal / Almanya

İrtibat kişiniz:
Stephan De Maria
Yönetici İletişimi RKW Group
Telefon: + 49- (0) -6233-8709-139
stephan.demaria@rkw-group.com

commercedesignnewwebwordpress

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

professional college essay writers
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?