RKW, Ambalaj Endüstrisi İçin Sürdürülebilir Ürün Serisini Başlattı

RKW, 23-25 ​​Eylül 2019, Booth # 7797’deki Las Vegas’ta PackExpo’da

Franklin (KY), ABD, 30 Ağustos 2019 – ABD, Las Vegas’taki PackExpo ve Healthcare fuarında, RKW, esnek ambalaj endüstrisindeki çok çeşitli uygulamalar için çok çeşitli özel tasarlanmış film ve dokusuz kumaşları sergileyecek.

PackExpo’da öne çıkan özellik, özellikle sürdürülebilir olan ve sürdürülebilir malzemeler ve geri dönüştürülebilirliğe özel önem veren müşterilerin gereksinimlerini karşılayan bir dizi film olacaktır. Bu çizgi, çeşitli geri dönüşümlü tüketim sonrası hammadde (PCR) içeren geri dönüşümlü stand-up poşetleri ve diğerleri gibi tamamen geri dönüşümlü stand keseleri üretmek için kullanılabilen filmleri kapsar. RKW ayrıca hammadde tasarrufunda yeni fırsatlar sunan eşsiz filmlerin geliştirilmesine olanak sağlayan yeni teknolojilere de yatırım yapıyor.

Ek olarak, RKW, birçok farklı ambalajlama için ve aynı zamanda endüstriyel uygulamalar için EVOH ve / veya Naylon da dahil olmak üzere tek katmanlı, çok katmanlı bariyer filmleri içeren film portföyündeki en son gelişmeleri sunacak. Bu, ambalajın kolay açılmasını sağlayan yırtılmaya dayanıklı filmler ve böylece mükemmel tüketici rahatlığı ve biçimlendirici ve biçimlendirici olmayan filmler içerir.

RKW portföyü ayrıca melez shrink- / stretchhoods ve RKW Provent olarak ambalaj uygulamalarında filmlerinin geniş bir yelpazede kapsar ® Özellikle toz ürünler için torbalar. RKW ayrıca, özellikle fırınlar için uygun olan kolay açılabilen torbalar ve jel paketler gibi farklı torba türlerini içeren evsel ve endüstriyel ürünleri de gösterecektir. Özellikle içecek endüstrisi için, RKW büzülme demeti filmleri görüntüler. Ayrıca, sergiler özel paketleme ve tarımsal uygulamalarda kullanılan RKW HyJet ® – hidrojene dokunmamış dokunmamışları içerecektir . Uzun vadeli bir başarı, RKW’nin kağıda benzer bir performans gösteren ve farklı ambalajlama uygulamalarında kullanılan FPO ® filmleridir.

ABD’ye Yatırım
RKW’nin 15 Şubat’ta duyurduğu üzere, şirket Franklin, Kentucky’deki üretim alanına 19 milyon dolara yakın yatırım yapıyor. Yatırımın amacı, şirketin Kuzey Amerika’daki konumunu güçlendirmektir. Sitenin genişletilmesi 30 yeni tam zamanlı iş yaratacaktır.

Kuzey Amerika Bölgesi genişlemesi, 30.000 metrekarelik yeni bir üretim ve depo tesisinin inşasını ve hem hijyen hem de özel sektörümüzde planlı büyümesini destekleyecek yeni, en yeni ekipmanlara yapılan yatırımları içermektedir. mühendislik filmleri pazarları. Temel atma Mayıs 2019’da gerçekleşti, inşaat devam ediyor ve gelecek yıl Şubat ayında tamamlanması planlanıyor.

RKW Kuzey Amerika Genel Müdürü Kenneth Budlong “Kuzey Amerika’daki işlerimiz hızla büyüyor ve pazardaki yeni ihtiyaç ve zorluklara cevap veriyoruz” dedi. “Küresel genişlememizin bir parçası olarak, Amerika’daki işimizin büyümesini desteklemek ve müşterilerimizin en iyi tedarikçiden beklediği kalite ve hizmeti sağlamak için bu önemli yatırımı yapıyoruz” diye ekledi.

Paul Walter, Satış Direktörü RKW Kuzey Amerika: “RKW, yüksek performanslı filmler sunan güvenilir bir iş ortağı olarak gösterdiği rekor ve itibarı ile gurur duyuyor. PackExpo 2019 ve Sağlık fuarlarında, müşterilerimizin ve müşterilerinin başarısına önemli katkı sağlayan sürdürülebilir film çözümleri sunacağız. ”

3 günlük fuar boyunca, uzman ekibimiz tüm zorlukları tartışmaktan, yeni ürünler hakkında konuşmaktan ve müşterileri ve ziyaretçileri aynı şekilde ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. PackExpo 2019: Stand # 7797’deki RKW ekibi ile tanışın.

RKW Grubu

RKW Group, Almanya’nın Frankenthal kentinde bulunan ve dünyanın önde gelen mükemmel film çözümleri üreticilerinden biri olan aile tarafından işletilen bağımsız bir şirkettir. RKW, hijyen ve tarımsal filmler, içecek endüstrisi için filmler ve toz halindeki ürünler için ambalajlama alanlarında pazar lideridir. Ayrıca, tıbbi uygulamalar, kimyasal ve dönüştürme endüstrileri ve inşaat sektörü için filmler ve dokusuz malzemeler üretmektedir. RKW’nin sürdürülebilir filmleri, müşterilerinin dünyanın her yerindeki tüketicilerin günlük yaşamını iyileştirmelerini sağlar.

2018 mali yılında RKW toplam 878 milyon Avro satış gerçekleştirmiştir. Yaklaşık 3.000 çalışan, dünya genelinde 20 noktada 367.000 ton plastik malzeme işliyor. 1957 yılında kurulan şirket “Mükemmellik önemli olduğunda” sloganına uygun olarak kalite ve hizmet açısından üstün performans sunar. Saygı ve güvenilirlik, RKW’nin temel değerleridir ve şirketin başarısının temelini oluşturur.

Basın İletişim
RKW Kuzey Amerika A.Ş.
Alexandra Jaranilla
İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Kuzey Amerika
270 Reasonover Drive
Franklin, KY 42134
T: +1 (270) 598-7700
alexandra.jaranilla@rkw-group.com

landscapeseosidetechnology

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

professional college essay writers
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?