RKW Group Yeni Web Sitesini Başlattı

Müşteri Değerine ve Sürdürülebilirliğe Daha Güçlü Odaklanma

Frankenthal (Almanya), 20 Ağustos 2019 – RKW kısa süre önce yeni bir web sitesiyle yayına girdi. Müşteri değeri, kullanıcı dostu olması ve ürün bilgilerine hızlı erişim konusunda daha fazla durur. Odak noktası ayrıntılı bir ürün bulucu ve sürdürülebilirlik konusudur.

Yeni web sitesiyle, şirket mevcut ve potansiyel müşterilere, tüm ürün ve hizmetlerin katma değeri ve faydaları konusunda şeffaflığı artırdı. Bu nedenle merkezi unsur, ilgilenen tarafların doğru ürünü, ilgili bilgiyi ve iletişim bilgilerini hızlı ve doğrudan bulmasını sağlayan ürün bulma aracıdır. Kullanıcı belirli bir endüstri, uygulama veya ürün arayışında olsa da, yeni web sitesi RKW’nin çözümlerine sadece birkaç tıklamayla birçok farklı perspektif ve yönden doğrudan erişim sağlar.

Önde gelen film üreticilerinden biri olan RKW Group, içinde yaşamaya değer bir geleceğe sahip. Sürdürülebilirlik bu nedenle RKW’nin kurumsal politika ve iş misyonunda kilit bir bileşendir. Bu nedenle konu, yeni RKW web sitesinin başka bir odak noktası. Ayrı bir menü alanında RKW Group, şirketin performansı ve ekoloji, ekonomi ve sosyal hesap verebilirlik kategorilerindeki, özellikle de şirketin çevresel sorumluluklarını yerine getirmek için aldığı faaliyetler ve önlemler hakkında önemli bilgiler sunar.

RKW’nin yeni web sitesi iletişim ajansı SMACK tarafından tasarlanmıştır .

RKW Grubu

RKW Group, Almanya’nın Frankenthal kentinde bulunan ve dünyanın önde gelen mükemmel film çözümleri üreticilerinden biri olan aile tarafından işletilen bağımsız bir şirkettir. RKW, hijyen ve tarımsal filmler, içecek endüstrisi için filmler ve toz halindeki ürünler için ambalajlama alanlarında pazar lideridir. Ayrıca, tıbbi uygulamalar için, kimya ve dönüşüm endüstrileri ile inşaat sektörü için filmler ve dokusuz malzemeler üretmektedir. RKW’nin sürdürülebilir filmleri, müşterilerinin dünyanın her yerindeki tüketicilerin günlük yaşamını iyileştirmelerini sağlar.

2018 mali yılında RKW toplam 878 milyon Avro satış gerçekleştirmiştir. Yaklaşık 3.000 çalışan, dünya genelinde 20 noktada 367.000 ton plastik malzeme işliyor. 1957 yılında kurulan şirket “Mükemmellik önemli olduğunda” sloganına uygun olarak kalite ve hizmet açısından üstün performans sunar. Saygı ve güvenilirlik, RKW’nin temel değerleridir ve şirketin başarısının temelini oluşturur.

Basın İletişim
RKW SE

Stephan De Maria Teknik
Direktör İletişim RKW Group
Nachtweideweg 1-7
67227 Frankenthal / Almanya
T + 49- (0) -6233-8709-139
stephan.demaria@rkw-group.com

2020designfutureworld

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

professional college essay writers
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?