Hakkımızda

HYPLAST

HAKKIMIZDA

Hoogstraten Belçika’da bulunan ve 2014’ten beri RKW Grubunun bir parçası olan RKW Hyplast NV, tarım, bahçecilik, inşaat, dönüştürme ve endüstride kullanılmak üzere polietilen plastik filmler üreten bir şirkettir. RKW Hyplast, tarım filmi (silaj filmi, streç film, silobags), bahçecilik filmi (sera filmi, dezenfeksiyon filmi (fümigasyon), enerji filtreleri, malç filmi, delikli film), endüstriyel film (otomotiv, gömlekler, bariyer filmi) konusunda uzmandır. , paketleme filmi). Hyplast, son tüketiciyi tedarik etmek için birçok dağıtım kanalı kullanıyor. RKW Grubu RKW Grubu, bağımsız, aileye ait bir şirket ve dünyanın önde gelen mükemmel film çözümleri üreticilerinden biridir. RKW, hijyen ve tarımsal filmler, içecek endüstrisi için filmler ve toz halindeki ürünler için ambalajlama alanlarında pazar lideridir. Ayrıca, tıbbi uygulamalar için, kimya ve dönüşüm endüstrileri ile inşaat sektörü için filmler ve dokusuz malzemeler üretmektedir. 2018 mali yılında RKW toplam 878 milyon Avro satış gerçekleştirmiştir. Yaklaşık 3 bin çalışan, dünya genelinde 20 noktada 367.000 ton plastik malzeme işliyor.

1957

Şirketin Kuruluşu

1957’de Jakob Müller, Almanya’nın Worms kentinde Rheinische Kunststoffwerke GmbH olarak RKW Group’u kurdu. Bugün, özel sektöre ait şirket, dünyanın önde gelen mükemmel film çözümleri üreticilerinden biri haline geldi.

2008

RKW SE

RKW AG Rheinische Kunststoffwerke, RKW SE oldu

2021

FİLM ÇÖZÜMLERİ

Sürdürülebilir film çözümlerimizle müşterilerimizin tüm dünyadaki tüketicilerin günlük yaşamlarını iyileştirmelerini sağlıyoruz.

60YILLIK TECRÜBE
20+LOKASYON
3000+PERSONEL
400000TON PE ve PP
GÖREVİMİZ
_

GÖREVİMİZ

“Sürdürülebilir film çözümleri ile müşterilerimizin tüm dünyadaki tüketicilerin günlük yaşamlarını iyileştirmelerini sağlıyoruz.”

DEĞERLERİMİZ
_

Bizim Temel Değerler

RKW, değere dayalı bir şirkettir. Kurumsal değerlerimiz yalnızca iş başarımıza katkıda bulunmakla kalmaz, aynı zamanda müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız için katma değer sağlar. Saygı ve güvenilirlik bizim temel değerlerimizdir. RKW’nın ne anlama geldiğini gösterirler ve şirket felsefemizin önemli bir parçasıdır.

Saygı

Saygı, karşılıklı saygı ve açıklık anlamına gelir. Bu hem dahili hem de harici olarak geçerlidir. Müşterilerimizin ve paydaşlarımızın saygısını günden güne kazanmak için çalışıyoruz. RKW’da bizim için saygı, başlı başına bir erdemdir. Bu sayede saygı sadece önemli bir başarı faktörü değil, bizi özel sektöre ait bir şirket olarak yönlendirir ve yönlendirir.

Güvenilirlik

RKW güvenilirlik anlamına gelir. Müşterilerimiz, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin güvenilir teslimatına, kalitesine ve işlevselliğine güvenebilir. Ve çalışanlarımıza ve müşterilerimize verdiğimiz sözleri tutuyoruz. Bu nedenle güvenilirlik şirketimizin başarısının temelidir.

Bizim şirket sloganı

Dünyanın önde gelen film uzmanı RKW, kalite ve performans açısından standartları belirler. “Mükemmellik önemli olduğunda” sloganı, müşterilerimize sürekli olarak mükemmel ürün ve hizmetler sağlama arzumuzu vurgular. Mükemmellik, felsefemizdir; müşteriler, iş ortakları ve çalışanlar için katma değer.
HYPLAST
_

Kataloğumuzu İnceleyin

 

Üst Yönetim Kurulumuz ve Denetim Kurulumuz deneyimli liderlerden ve profesyonel uzmanlardan oluşmaktadır.

RKW, özellikle üst yönetiminde kadınların ve uluslararasılığın yüzdesini arttırmayı hedefliyor. 2018’de kıdemli yönetici pozisyonlarındaki% 26’nın payı ile, 2020’deki ≥% 20 hedefimiz zaten büyük ölçüde aşıldı.

[3d-flip-book mode=”fullscreen” urlparam=”fb3d-page” id=”1408″ title=”false”]

This enables you to go back and edit your research and find out cheap essay writing service what works and what doesn’t.

These web sites offer rewrites from

You are able to easily find out what https://www.affordable-papers.net/ the best sellers are and purchase those.

college essays, thesis statements, dissertations and much more student essays.

professional college essay writers
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?